fbpx

STRONY INTERNETOWE

HomeSTRONY INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych

Wielu klientów, przed zdecydowaniem się na ofertę danej firmy, coraz częściej sprawdza jej witrynę w sieci. Profesjonalna strona internetowa powinna zatem odzwierciedlać wszystkie zalety marki, a przede wszystkim podkreślać jej wiarygodność w oczach konsumentów. Z tego też powodu tak istotne jest, aby była ona dopracowana pod naprawdę każdym względem. Zaniedbując ten element promocji, możesz stracić szansę na zwiększenie swoich zysków.

 

Wykorzystanie najnowszych technologii

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko strony internetowe dla małych firm, lecz także takie, które są dedykowane dla większych przedsiębiorstw. W procesie ich tworzenia korzystamy z bogatego doświadczenia oraz z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Każda z naszych witryn jest ponadto projektowana w zgodzie ze standardami największych wyszukiwarek informacji. Bazują one przy tym na bezpiecznych systemach, które umożliwią Ci intuicyjną edycję poszczególnych podstron, w tym zmianę opisów i dodanie nowych zdjęć.

 

Indywidualne podejście do każdego klienta

Projektowanie stron www zaczyna się u nas od konsultacji z klientem, podczas których tworzymy koncept z jego indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Zakreślamy tym samym cel stworzenia witryny, a także jej przyszłe grono odbiorców. Po uzyskaniu takich informacji, przechodzimy do stworzenia podstaw mapy strony, szkieletu systemu nawigacji oraz wstępnego projektu graficznego. Dzięki temu każda strona ma indywidualny charakter.

 

Tworzenie stron internetowych

Na bazie wcześniej przygotowanego – zaakceptowanego przez klienta – konceptu, kodujemy stronę i dodajemy do niej poszczególne funkcjonalności. Na tym etapie tworzony jest też finalny layout witryny oraz prowadzone są jej dokładne testy. Co bardzo istotne, na każdym poziomie realizacji, nasi klienci mogą bez przeszkód monitorować postęp naszych prac.

 

Witryna na każde urządzenie

Każda z publikowanych przez nas stron jest responsywna, a co za tym idzie – dostosowuje się automatycznie do różnego rodzaju urządzeń. Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, możesz mieć pewność, iż odwiedzający Twoją witrynę internauci nie będą mieli żadnych problemów z wyświetlaniem jej zawartości. Dzięki technologii RWD zapewnisz im wygodę użytkowania.

Chcesz zapytać o nasze usługi?
Zostaw swoją wiadomość w formularzu poniżej,
a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
image
https://bbaymedia.com/wp-content/themes/maple/
https://bbaymedia.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/bbay/bbaymedia.com/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off