fbpx

SEO & SEM

HomeSEO & SEM

SEO i SEM – zalety pozycjonowania stron www

Wiele firm decydujących się na promocję w sieci walczy przede wszystkim o to, aby ich strony internetowe posiadały wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Jest to tak istotne, ponieważ to właśnie ta nowoczesna forma promocji pozwala dotrzeć do klientów w momencie, w którym szukają oni informacji o najlepszych dla siebie ofertach. Z pomocą przychodzi tutaj SEM, na które składa się SEO oraz PPC. To właśnie wspomniane pozycjonowanie stron internetowych i tzw. płatne kliknięcia firmowych witryn cieszą się niezwykłą popularnością w nowoczesnym marketingu.

 

Audyt SEO i optymalizacja techniczna witryny

Proponowana przez nas optymalizacja SEO rozpoczyna się od przeanalizowania dotychczasowych działań firmy, a konkretniej od zbadania tego, jak dotychczas funkcjonowało pozycjonowanie strony www. Indywidualny audyt SEO to zatem doskonała szansa na pojęcie mechanizmu, na jakim opiera się podnoszenie widoczności witryny w Google. Wiąże się to zazwyczaj z optymalizacją techniczną. Poprzez audyt strony internetowej należy w tym przypadku rozumieć zbadanie jej kodu, struktur, a także treści, które obecnie na niej widnieją. Wszystko to wpływa na miejsce w wyszukiwarkach.

 

Dobór słów kluczowych oraz SEO copywriting

Aby pozycjonowanie stron internetowych przynosiło firmie wymierne efekty, powinno opierać się na odpowiedniej strategii działania. W tym celu tworzymy bazę słów kluczy, które są wykorzystywane przez Internatów podczas konstruowania zapytań ofertowych w odniesieniu do danego produktu lub usługi. Prawidłowe odgadnięcie intencji potencjalnych klientów to połowa sukcesu przy tworzeniu odpowiedniego content na stronę. Dzięki temu SEO copywriter ma szansę stworzyć takie teksty, które idealnie odpowiadają na wyszukiwania w Google, a co za tym idzie – zwiększają konwersję.

 

Link building i kampania AdWords w Google

Jako dopełnienie działań SEO, stosujemy jakościowy link building, bazujący na wysokiej jakości sponsorowanych linkach oraz płatne kampanie AdWords w Googlach. W ten sposób pomagamy klientom zdobyć wysokie rankingi we wspomnianej wyszukiwarce, jak i zająć miejsce w top 10.

Chcesz zapytać o nasze usługi?
Zostaw swoją wiadomość w formularzu poniżej,
a odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
image
https://bbaymedia.com/wp-content/themes/maple/
https://bbaymedia.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/bbay/bbaymedia.com/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off