fbpx

E-COMMERCE

HomeE-COMMERCE

Budowanie sklepów internetowych

Nasza firma oferuje tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych, jak i modyfikację tych już istniejących. Jesteśmy znani z tego, iż nie bazujemy na utartych schematach, lecz zapewniamy klientom dedykowane rozwiązania dopasowane do ich aktualnych potrzeb.

Nowoczesny wygląd i innowacyjna technologia

Decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie taki sklep online, który nie tylko będzie wyróżniał się atrakcyjnym wyglądem, lecz zostanie również oparty na sprawdzonych rozwiązaniach. Stosowana przez nas technologia zapewni mu m.in. intuicyjną nawigację i ścieżkę zakupową, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozmiar koszyków zakupowych.

Nieograniczona liczba produktów i ich zdjęć

Martwisz się, że nowy sklep internetowy nie pomieści Twoich produktów? Bez obaw! Postaw na nas! Na naszych platformach sprzedażowych można dodawać praktycznie nieograniczoną pulę produktów i to bez strat w szybkości działania sklepu. Nie inaczej jest też z liczbą zdjęć. Wybierając naszą ofertę, możesz dodać ich w swoim nowym sklepie online naprawdę wiele!

Responsywność i urządzenia mobilne

W świecie, w którym znaczna część Internautów korzysta z sieci na telefonach i tabletach, obowiązkiem stały się responsywne sklepy internetowe. Nie powinien więc dziwić fakt, iż także nasze platformy sprzedażowe są tworzone właśnie w tej technologii, a co za tym idzie – idealnie dopasowują się do różnorodnych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku.

Płatności i bezpieczeństwo sklepu online

Chcąc zwiększyć atrakcyjność swej platformy, warto zaoferować klientom wiele opcji na zrealizowanie płatności online. Z tego też względu możemy zaproponować Ci naprawdę dużo zróżnicowanych modułów, które wzbogacą Twój sklep o tą cenną funkcjonalność. Należy także zaznaczyć, iż nasze platformy sprzedażowe mogą pochwalić się zabezpieczeniami, które otoczą ochroną tak prowadzony przez Ciebie biznes, jak i transakcję Twych odbiorców.

image
https://bbaymedia.com/wp-content/themes/maple/
https://bbaymedia.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/bbay/bbaymedia.com/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off